GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skålar 9177105
nr 917 7105
Skålar
2 st, etsad dekor, signerad. , höjd: 16, diameter: 24
Kondition: en är naggad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:19:24
11/10 17:50:52
100 kr
13/10 18:14:24